internacionalni muzicki radio *Romantika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


internacionalni muzicki radio *Romantika
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Naj bolji poslanici
dj_mala27
ljubav.................. Vote_lcapljubav.................. I_back15ljubav.................. Vote_rcap 
djzlatko
ljubav.................. Vote_lcapljubav.................. I_back15ljubav.................. Vote_rcap 
Milica59
ljubav.................. Vote_lcapljubav.................. I_back15ljubav.................. Vote_rcap 
dj_zeljko023
ljubav.................. Vote_lcapljubav.................. I_back15ljubav.................. Vote_rcap 
pele
ljubav.................. Vote_lcapljubav.................. I_back15ljubav.................. Vote_rcap 
Norbert
ljubav.................. Vote_lcapljubav.................. I_back15ljubav.................. Vote_rcap 

 

 ljubav..................

Ići dole 
AutorPoruka
dj_mala27




Broj poruka : 10
Datum upisa : 05.10.2010

ljubav.................. Empty
PočaljiNaslov: ljubav..................   ljubav.................. I_icon_minitimePon Okt 25, 2010 9:23 am

NIkada
ne reci “volim te“ ako ti zaista nije stalo. Ne govori o osećajima ako
zaista ne postoje. Ne drži me za ruku ako ćeš mi slomiti srce. Ne
gledaj me u oči ako je sve što govoriš laž. Nikada ne reci “Zdravo“ ako
misliš “Zbogom“ i nikada ne reci “Zauvek“ ako nećeš ostati tu. ljubav.................. 321602
Nazad na vrh Ići dole
 
ljubav..................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ljubav je....
» ljubav je......
» sta je ljubav...
» ljubav..................

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
internacionalni muzicki radio *Romantika :: pricaonica :: kutak za zaljubljene-
Skoči na: